Pneumax Pneumax
 
pixel
  pixel  NOVINKY  pixel  PRODUKTY A KATALOGY  pixel  O FIRMĚ  pixel  KONTAKTY  pixel  OCHRANA ÚDAJŮ  pixel  NAPIŠTE NÁM  pixel
     
 
Mechanické rozvaděče
Pneumatické rozvaděče
Úprava vzduchu
Válce
Šroubení
Manipulace
Prvky pro vakuové aplikace
Nerezové prvky
Prvky pro svařovací automaty
Elektrické válce série 1800
Elektromechanické přímočaré pohony
Doplňkový sortiment

Certifikáty
Online katalogy

Nový 3D katalog
  pixel   
PRVKY PRO SVAŘOVACÍ AUTOMATY
Obrázek
Mezi nové výrobky PNEUMAXU patří prvky pro upínaní, polohování, uchopování a otáčení především na svařovacích automatech, používaných v automobilovém průmyslu.
Kompletní řada upínačů (clampů) byla vyvinuta s moderní a kompaktní konstrukcí, která vede ke zlepšení provozních parametrů jako je délka doby cyklu, zároveň byla snížena jejich celková hmotnost, aniž by došlo ke snížení jejich pevnosti a odolnosti. Díky materiálu, vybranému pro hlavu a upínací rameno, kterým je vysoce jakostní hliníková slitina a díky kompaktní konstrukci válce a hlavy, účelem které bylo minimalizovat rušivé kontury, je tento výrobek PNEUMAXU nejlehčím a nejkompaktnějším silovým upínačem na trhu.
Polohovací a upínací válce vynikají vysokou úrovní přesnosti polohování díky vedení pístnice ve dvou místech, nízkým průhybem, účinným antirotačním mechanismem a optimálním tlumením. Díky minimální celkové délce, plochému a úzkému designu z hliníkové slitiny se opět jedná o extra lehký výrobek.
Kompaktní uchopovače s lomeným kloubovým mechanismem slouží pro zajištění upnutí obrobku v případě ztráty vzduchu, kdy čelisti zůstávají zamčené v uzavřené poloze. Většinou se používají k držení obrobku na okrajích, nebo pomocí otvorů a nebo k přenosu částí. Předností je snadné nastavení úhlu otočení ze zadní, nebo z přední strany uchopovače. Nastavovací čas je nejkratší ve srovnání s podobnými zařízeními na trhu.
Otočné jednotky jsou robustním a spolehlivým výrobkem a slouží k najetí do přesné polohy a případně i k otočení nástroje nebo jeho části do pracovní polohy.

Katalog:
Prvky pro svařovací automaty (ENG)
Podrobnější informace včetně 3D modelů (ENG)

 
pixel
pixel