Pneumax Pneumax
 
pixel
  pixel  NOVINKY  pixel  PRODUKTY A KATALOGY  pixel  O FIRMĚ  pixel  KONTAKTY  pixel  OCHRANA ÚDAJŮ  pixel  NAPIŠTE NÁM  pixel
     
 
Mechanické rozvaděče
Pneumatické rozvaděče
Úprava vzduchu
Válce
Šroubení
Manipulace
Prvky pro vakuové aplikace
Nerezové prvky
Prvky pro svařovací automaty
Elektrické válce série 1800
Elektromechanické přímočaré pohony
Doplňkový sortiment

Certifikáty
Online katalogy

Nový 3D katalog
  pixel   
PRVKY PRO VAKUOVÉ APLIKACE
Obrázek
Nabídka PNEUMAXU v oblasti vakuových pump zahrnuje jednostupňové i vícestupňové ejektory různých velikostí a typů:
Jednostupňové ejektory využívají Venturiho principu v jediné středně nebo vysoce propustné trysce a rychle vytváří vakuum, průtok a sací schopnost dostatečné pro střední a nenáročné aplikace.
Vícestupňové gemerátory mají více než jednu trysku (ejektor) v řadě a využívají kinetickou energii, takže toto uspořádání vytváří vakuum na úrovni 90% při různém průtoku,omezené spotřebě energie a různé sací schopnosti.
Řadu vakuových pump doplňují multifunkční vakuové generátory, které řídí kompletní vakuový uchopovací systém. Jejich součástí jsou solenoidové ventily pro řízení dodávaného stlačeného vzduchu, vakuové spínače a regulátory průtoku.
Mezi příslušenství vakuových systémů, které PNEUMAX dodává patří jednoduché i vlnovcové přísavky (NBR, silikon) různých tvarů, pěnové přísavky, vyrovnávací členy, uzavírací ventily, vakuové spínače, filtry a tlumiče hluku.
Nabídku doplňují solenoidové ventily a redukční ventily pro vakuum (včetně proporcionálního regulátoru) dobře známé již z předchozích katalogů.

Katalog:
Prvky pro vakuové aplikace (ENG) (24,45 MB)


 
pixel
pixel